Menu
Košík

Vykoupíme vaši starou panoramatickou hlavu a nabídneme vám za ní až 2777Kč slevu na vaši zbrusu novou hlavu Nodal Ninja

Vykoupíme vaši panoramatickou hlavu - Koupíte si panoramatickou hlavu Nodal Ninja - se slevou až 2777Kč

Nechte si od nás vykoupit vaši starou panoramatickou hlavu do konce sprna 2017 a my vám zašleme slevový kód na koupi zbrusu nové panoramatické hlavy Nodal Ninja.

Pravidla

 • Pošlete nám fotku vaší staré panoramatické hlavy. Jakmile ji schválíme, pošleme vám instrukce jak a kam hlavu poslat. Většinu požadavků schválíme, ale neposílejte nám neoznámené zásilky, abyste přešli zklamání a zbytečnému zaplacení poštovného v případech, kdy váš požadavek budeme muset odmítnout. Vyhrazujeme si právo odmítnout jakýkoliv požadavek bez udání důvodu.
 • Zákazník je zodpovědný za zaplacení veškeré dopravy k nám. V případě poslání ze zahraničí také za jakékoliv celní a jiné podobné náklady. Pokud tyto náklady nebudou uhrazené odesílajícím, odmítneme zásilku přijmout.
 • Vaše stará panoramatická hlava může být bez pouzdra, bez manuálů, bez příslušenství, atd. Musí ale být plně funkční. Pokud nebude plně funkční, nabídneme vám pouze 33% z objemu slevy, kterou byste dostali za plně funční hlavu.
 • Vaše původní hlava nemusí být koupená přes PanoSociety a ani to nemusí být Nodal Ninja. Můžete použít "jakoukoliv" panoramatickou hlavu, která umožňuje vyfotit 360x180 sférickou fotografii (nadir adaptér není potřeba) z neparalaxního bodu.
 • Až přijmeme vaši zásilku, tak ji zkontrolujeme, zda obsahuje slibovanou panoramatickou hlavu dle těchto pravidel. Po schválení vám pošleme slevový kód, který můžete použít během 3 měsíců od vydání kódu na vaši plánovanou objednávku.
 • Vydaná sleva nemůže být sečtena s jakýmikoliv jinými slevami
 • Na jednu objednávku může být použit pouze jeden slevový kód
 • Maximum je 1 sleva na člověka (domáctnost)
 • Jakmile sleva vyprší, již nemůže být obnovena ani vystavena náhradní, je navždy ztracená. Slevy nelze vyměnit za peníze ani za nic jiného a musí být použité při nové objednávce - nejde je použít pro zpětné uplatnění slevy.
 • Sleva se dá použít pouze na panoramatické hlavy uvedené níže. Pokud si chcete koupit něco jiného, předložte nám váš návrh ještě před odesláním staré hlavy.
 • Tato slevová akce končí na konci srpna 2017 a může být z naší strany kdykoliv bez předchozího upozornění ukončena. Pokud bude ukončena, zpracujeme již přislíbené slevy a příchozí zásilky. Také jakékoliv již vydané kódy zůstanou v platnosti dle původní přislíbené doby.

Panoramatická hlava Sleva včetně DPH*
Nodal Ninja R10 (s jakýmkoliv kroužkem a rotátorem)***
555 Kč
Nodal Ninja R1 a R20 ( s jakýmkoliv kroužkem a rotátorem)***
777 Kč
Nodal Ninja 6 (s jakýmkoliv rotátorem)** 999 Kč
Nodal Ninja M (s jakýmkoliv rotátorem)** 1333 Kč
Nodal Ninja M1L ( s jakýmkoliv rotátorem)**
1555 Kč
Nodal Ninja M2 Series ( s jakýmkoliv rotátorem)**
1888 Kč
Nodal Ninja M2 Giga + rotátor RD8-II **
2777 Kč


* Slevy jsou uvedené včetně DPH.

** U variant bez rotátoru máte nárok na a 50% uvedené slevy. Neplatí pro repasované a doprodejové zboží. Platí pro zboží Factory Irregular (fir).

*** U variant bez kroužku na objektiv máte nárok na 66% uvedené slevy. U variant bez rotátoru máte nárok na 66% uvedené slevy. U variant bez rotátoru a kroužku na objektiv máte nárok na 33% uvedené slevy. Neplatí pro repasované a doprodejové zboží. Platí pro zboží Factory Irregular (fir).

Komentáře


  
Našemu eshopu věří špičky v oboru 360 VR, včetně:
Stijn Algoet
Florian Frey
Alexandr Reznik
Jann Lipka
Florian Knorn
Michael Kolchesky
Jürgen Schrader
Zeljko Soletic
Susanne Reddig
Klaus Reinfeld
... a tisíce dalších fotografů jako jste vy.