Menu
Košík

PanoSociety plán pro studenty a školy

Začněte ihned využívat studentských slev na vybavení Nodal Ninja

 

 

Abyste mohli začít, stačí si jednoduše registrovat účet a potom nám poslat zprávu s potvrzením vašeho nároku na slevu. 

REGISTROVAT ZDE

(a nebo se přihlašte)

  

ČASTÉ OTÁZKY

 

Platí slevy i pro Slovensko a jiné země EU?
- Ano, slevy platí při splnění podmínek nejen pro Slovensko a EU, ale celý svět

 

Jaká je výše slevy, kterou dostanu?
- Všichni zákazníci v tomto programu dostanou férově tutéž slevu na zboží Nodal Ninja. Existují výjimky: neposkytujeme slevy na repasované a doprodejové zboží. U výrobků označených jako Factory Irregular (fir) na slevu nárok je. Slevu nejde kombinovat s jakoukoliv jinou slevou nebo marketingovou akcí.

 

Jak se mám registrovat pro studentské a školní slevy?
- Jakmile si vytvoříte účet na našem eshopu, pošlete nám email s potvrzením vašeho statusu studenta a nebo školy. Po schválení vaší žádosti vám aktivujeme studentský nebo školní status a pošleme vám slevový kód, který můžete používat při nákupu, abyste dostali slevu.

 

Které instituce berete jako "školy"?
- Vyhrazujeme si právo odmítnout kteroukoliv registraci. Obecně se dá říct, že studenti, učitelé a zaměstnanci alespoň na poloviční úvazek ze vzdělávacích institucí a škol, na kterých studium nebo učitelství zakládá právo na ISIC/ITIC karty, vám dává nárok na naše studentské a školní slevy. Navíc jsme ještě otevřeni diskusi o návrzích (nikoliv však že bychom tyto návrhy automaticky schvalovali) na slevy pro zavedené učitele panoramatické fotografie a učitelům ze služeb typu naučmese.cz atd.

 

Registroval jsem se, ale stále vidím na eshopu původní plné ceny. Co mám dělat?- Každý zákazník vidí na začátku stejné ceny. Pro získání slevy musíte použít slevový kód, který jsme vám poslali při registraci na studentskou nebo školní slevu. Kód se zadává až při odeslání objednávky na stránce, kde se píše doručovací adresa.

 

Může můj slevový kód použít i kamarád?
- Všechny objednávky se studentskou nebo školní slevou musí být vytvořené z účtu, který je u nás registrovaný a byla mu schválena studentská sleva. Objednávky od zákazníků, kteří nejsou registrovaní, budou podrobeny schvalovacímu procesu, jako kdybyste se poprvé registrovali ke studentským a školním slevám. Toto ověřování může zdržet objednávku.

 

 

Komentáře


  
Našemu eshopu věří špičky v oboru 360 VR, včetně:
Stijn Algoet
Florian Frey
Alexandr Reznik
Jann Lipka
Florian Knorn
Michael Kolchesky
Jürgen Schrader
Zeljko Soletic
Susanne Reddig
Klaus Reinfeld
... a tisíce dalších fotografů jako jste vy.