Menu
Košík

PanoSociety.cz Blog: Jak fotit 360 — rotator

Nodal Ninja 6 tip: Páka pro aktivaci klikacího mechanismu horního rotátoru

Publikováno ,

Nodal Ninja 6 tip: Horní rotátor u Nodal Ninja 6 má aktivní aretaci každého 7.5 stupně. Aretace může být vypnuta posunem této páky. Po vypnutí si hlavu můžete nastavit do libovolného úhlu.

Přečíst →

Rotátor Nodal Ninja RD8-II: Ideální na gigapixelové fotografie

Publikováno ,

Rotátor RD8-II - Ideální na gigapixelové fotografie Za svůj život jsem nafotil několik set gigapixelových panoramat za pomoci panoramatické hlavy Manfrotto 303SPH při ohniskové vzdálenosti 200mm. Tato volba byla ideální z jednoduchého důvodu: Manfrotto umožňuje nejmenší krok 5° a to při rozumném překryvu právě odpovídá ohniskové vzdálenosti 200mm. Když jsem se rozhodoval, jaké jsou varianty pro dosažení vyššího rozlišení za pomoci delší ohniskové vzdálenosti, volba byla jednoznačná pro rotátor Nodal Ninja RD8-II, který jako jediný na trhu umožňuje krok menší než 5°, přesněji 4°, 3° a 2° a umožňuje tak používat ohniska až kolem 500mm (při focení na výšku). V...

Přečíst →


  

Mezi naše významné české zákazníky patří desítky institucí, firem a podniků, včetně:
Čeští egyptologové, Univerzita Karlova - Filosofická fakulta, Generální finanční ředitelství, Policie ČR, AutoCont CZ, Národní památkový ústav, Centrum FotoŠkoda, Česká geologická služba, Jazyková škola Břeclav, Muzeum Města ústí nad labem, Střední oděvní škola Vizovice, VUT Brno, ČVUT Praha, Masarykova univerzita, Český rozhlas, Česká televize.


Našemu eshopu věří špičky v oboru 360 VR, včetně:
Willy Kaemena, Stijn Algoet, Florian Frey, Alexandr Reznik, Jann Lipka, Florian Knorn, Michael Kolchesky, Jürgen Schrader, Zeljko Soletic, Susanne Reddig, Klaus Reinfeld, ... a tisíce dalších fotografů jako jste vy.