Menu
Košík

PanoSociety.cz Blog: Jak fotit 360 — probehlekurzy

Fotky z foto procházky 10.3.

Publikováno ,

Tentokrát jsem na kurzu fotil pomocí teleskopické tyče, abych fotkám dal zajímavější perspektivu. Čas pro změnu - Chrám svatého ducha (interaktivní verze). Fantova kavárna - Hlavní nádraží (interaktivní verze), expozice 1/8s, F8, ISO 400 Pohled na hlavní nádraží z netradičního místa (interaktivní verze)

Přečíst →

Dnešní panoramatická procházka: Temná strana Kampy

Publikováno ,

Dnešní panoramatická procházka Prahou začala na Malostranské a potom jsme se kolem Čertovky a Sovových mlýnů přesunuli na Kampu. Nešli jsme parkem, ale zanedbanou a fotogeničtější ulicí kolem Vltavy (viz panoramatická fotka níže). Tuto ulici nazývám “Temnou stranou Kampy”. Není tak pěkná a udržovaná jako Kampa park, ale je zde o hodně méně turistů a dnešní počasí v ní vykouzlilo pěknou hloubavou atmosféru. Potom jsme si ze Štřeleckého ostrova vyfotili Karlův most a Lávku a vydali se do kavárny na teoretickou část kurzu panoramatického focení.

Přečíst →

Podzimní výlov rybníka

Publikováno ,

(interaktivní verze zde) V rámci posledního říjnového kurzu, který jsem tentokrát mimořádně pořádal v okolí Jindřichova Hradce v Jižních Čechách, jsem se zúčastnil výlovu rybníka. Byla tam úplně super atmosféra, dospělí pokřikovali, děti lovily ryby, popíjelo se pivo a všichni měli dobrou náladu. Já teda osobně moc nemám rád, co se s těma rybama děje a jaký stres asi zažívaly, ale i tak to byl zážitek, o který se tímto s vámi dělím. Fotil jsem z ruky bez stativu a panoramatické hlavy, 10 fotek kolem dokola, jednu nahoru a jednu dolů. Při takovýchle situacích, kde je hodně lidí, dělám spoustu fotek navíc,...

Přečíst →

Věže a půdy Nymburka - 360° fotky z míst, kam se nikdy nepodíváte

Publikováno ,

Následující 360° fotky jsem pořídil při srpnovém kurzu, který jsem tentokrát pořádal v Nymburku. Rozhlédněte se kolem dokola a budete možná překvapeni, z jakého místa jsou fotky vyrobené. Ze vzduchu, z výšky, vedle věží. :)  Panoramatické fotky z věží jsou k prohlédnutí na mém osobním blogu. Fotili jsme nejen na věžích, ale také na zaprášené půdě jedné základní školy v Nymburce. Tyto staré a zapomenuté prostory mě fascinují. Je v nich tolik energie, tolik zapomenuté historie a vzpomínek! Panoramatické fotky z půd, kam se nikdy nepodíváte, protože jsou veřejnosti nepřístupné, najdete na mém osobním blogu.

Přečíst →

Ze sobotní panoramatické procházky: Památník Vítězslava Hálka na Karlově náměstí

Publikováno ,

Sférická 360° fotka z panoramatické procházky minulou sobotu 1.10. Zároveň ukázka toho, jak zamaskovat stín na soše. Klikněte pro zobrazení interaktivní verze:

Přečíst →  

Mezi naše významné české zákazníky patří desítky institucí, firem a podniků, včetně:
Čeští egyptologové, Univerzita Karlova - Filosofická fakulta, Generální finanční ředitelství, Policie ČR, AutoCont CZ, Národní památkový ústav, Centrum FotoŠkoda, Česká geologická služba, Jazyková škola Břeclav, Muzeum Města ústí nad labem, Střední oděvní škola Vizovice, VUT Brno, ČVUT Praha, Masarykova univerzita, Český rozhlas, Česká televize.


Našemu eshopu věří špičky v oboru 360 VR, včetně:
Willy Kaemena, Stijn Algoet, Florian Frey, Alexandr Reznik, Jann Lipka, Florian Knorn, Michael Kolchesky, Jürgen Schrader, Zeljko Soletic, Susanne Reddig, Klaus Reinfeld, ... a tisíce dalších fotografů jako jste vy.