Menu
Košík

PanoSociety.cz Blog: Jak fotit 360 — nodalninja

Zahajujeme prodej nové Nodal Ninja 3 NN3 MK3

Publikováno ,

Představujeme novou Nodal Ninja 3 MK3. Vývoj NN3 má za sebou dvanáctiletou historii s počátkem v roce 2005, kdy byla představena NN1, až po nejnovější generaci Nodal Ninja 3 MK3 v roce 2017. Jedná se o malou, lehkou, elegantní a "sexy" panoramatickou hlavu. Stejně jako Nodal Ninja 6, tak také MK3 je kompatibilní s chystanými motorickými rotátory, které s hlavou budou umět otáčet podél obou os. Nyní je k dispozici velmi omezené množství hlav MK3 přímo z továrny. Objednat Nodal Ninja 3 NN3 MK3  

Přečíst →

Nodal Ninja 6 tip: Páka pro aktivaci klikacího mechanismu horního rotátoru

Publikováno ,

Nodal Ninja 6 tip: Horní rotátor u Nodal Ninja 6 má aktivní aretaci každého 7.5 stupně. Aretace může být vypnuta posunem této páky. Po vypnutí si hlavu můžete nastavit do libovolného úhlu.

Přečíst →

Rotátor Nodal Ninja RD8-II: Ideální na gigapixelové fotografie

Publikováno ,

Rotátor RD8-II - Ideální na gigapixelové fotografie Za svůj život jsem nafotil několik set gigapixelových panoramat za pomoci panoramatické hlavy Manfrotto 303SPH při ohniskové vzdálenosti 200mm. Tato volba byla ideální z jednoduchého důvodu: Manfrotto umožňuje nejmenší krok 5° a to při rozumném překryvu právě odpovídá ohniskové vzdálenosti 200mm. Když jsem se rozhodoval, jaké jsou varianty pro dosažení vyššího rozlišení za pomoci delší ohniskové vzdálenosti, volba byla jednoznačná pro rotátor Nodal Ninja RD8-II, který jako jediný na trhu umožňuje krok menší než 5°, přesněji 4°, 3° a 2° a umožňuje tak používat ohniska až kolem 500mm (při focení na výšku). V...

Přečíst →

Dvojsvorka pro 3D stereoskopické focení právě přidána na eshop

Publikováno ,

Na eshop jsme právě přidali nový dvojdržák na dva kroužky od Nodal Ninja. Spolu s kroužky na objektivy se jedná o ideální minizařízení pro pořizování stereoskopických 3D fotografií.   

Přečíst →

Nové kroužky na objektivy - kolekce léto 2015

Publikováno ,

Na eshop jsme přidali spoustu nových kroužků na objektivy, včetně velmi oblíbených Samyang 8mm II a Samyang 12mm. Zároveň jsme odkaz na kroužky přidali do hlavního menu na eshopu.

Přečíst →  

Mezi naše významné české zákazníky patří desítky institucí, firem a podniků, včetně:
Čeští egyptologové, Univerzita Karlova - Filosofická fakulta, Generální finanční ředitelství, Policie ČR, AutoCont CZ, Národní památkový ústav, Centrum FotoŠkoda, Česká geologická služba, Jazyková škola Břeclav, Muzeum Města ústí nad labem, Střední oděvní škola Vizovice, VUT Brno, ČVUT Praha, Masarykova univerzita, Český rozhlas, Česká televize.


Našemu eshopu věří špičky v oboru 360 VR, včetně:
Willy Kaemena, Stijn Algoet, Florian Frey, Alexandr Reznik, Jann Lipka, Florian Knorn, Michael Kolchesky, Jürgen Schrader, Zeljko Soletic, Susanne Reddig, Klaus Reinfeld, ... a tisíce dalších fotografů jako jste vy.