Menu
Košík

PanoSociety.cz Blog: Jak fotit 360 — eshop

První várka nové Nodal Ninja 6 vyprodána, další se vyrábí

Publikováno ,

První várka nových Nodal Ninja 6 je kompletně rozprodána a to ještě před naskladněním! Všichni, kdo doposud objednali, dostanou svou hlavu v následujících několika dnech. Bohužel v továrně zatím vyrobili jen omezené množství kusů a další dostaneme doufáme snad během 2-3 týdnů (prozatím bez garance). Pro objednávky do 30.10. stále platí nabídka nadir adaptéru zdarma.

Přečíst →

Odesílání prvních kusů Nodal Ninja 6 začíná koncem měsíce

Publikováno ,

Smajlík na fotce je ze součástek, které už možná znáte, abyste mohli porovnat velikost. Odesílání prvních kusů nové Nodal Ninja 6 začíná už koncem měsíce. Aktuální dodací lhůta je 1 týden po naskladnění prvních kusů. Nezapomeňte, že při objednávce do 30.10.2016 dostanete zadarmo vestavěný rychlosvorkový adaptér (na fotce). Nodal Ninja 6 objednávejte zde

Přečíst →

Nové fotografie Nodal Ninja otočného stolu pro focení 360 objektů

Publikováno ,

Dnes vyhovujeme dotazu, který jsme dostali od jedné zákaznice: Dobrý den, na Vašich stránkách nemáte u produktu F9100 lepší fotografie, můžete nějaké poskytnout? Děkuji, Katka Fotografie jsme přidali na stránku produktu - Nodal Ninja otočný stůl 25cm pro focení 360 objektů.   Mimochodem, když fotíte něco tak velkého, jako letadlo, tak točna není potřeba: Viz tato tréniková aplikace pro piloty airBaltic vytvořená pomocí Object2VR:

Přečíst →

Slevy 5-15% na objektivy, stativy a software

Publikováno ,

Každý den se snažíme, aby nákup u nás stál víc a víc za to. Dnes zavádíme, že každým nákupem panoramatické hlavy nebo tyče nebo s každou návštěvou kurzu dostanete 5-15% slevu na software a další vybavení. Platí i zpětně pro ty, co už u nás nakoupili! Sledujte další novinky, budou brzy následovat. Více informací.

Přečíst →

Nové kroužky na objektivy - kolekce léto 2015

Publikováno ,

Na eshop jsme přidali spoustu nových kroužků na objektivy, včetně velmi oblíbených Samyang 8mm II a Samyang 12mm. Zároveň jsme odkaz na kroužky přidali do hlavního menu na eshopu.

Přečíst →  

Mezi naše významné české zákazníky patří desítky institucí, firem a podniků, včetně:
Čeští egyptologové, Univerzita Karlova - Filosofická fakulta, Generální finanční ředitelství, Policie ČR, AutoCont CZ, Národní památkový ústav, Centrum FotoŠkoda, Česká geologická služba, Jazyková škola Břeclav, Muzeum Města ústí nad labem, Střední oděvní škola Vizovice, VUT Brno, ČVUT Praha, Masarykova univerzita, Český rozhlas, Česká televize.


Našemu eshopu věří špičky v oboru 360 VR, včetně:
Willy Kaemena, Stijn Algoet, Florian Frey, Alexandr Reznik, Jann Lipka, Florian Knorn, Michael Kolchesky, Jürgen Schrader, Zeljko Soletic, Susanne Reddig, Klaus Reinfeld, ... a tisíce dalších fotografů jako jste vy.