Menu
Košík

Výstava panoramatické fotografie na IVRPA konferenci v Praze bude otevřená pro veřejnost 1.-3. června 2015

Publikováno

V době od 1.-5.6. budou naše kanceláře zavřené, protože budeme na IVRPA konferenci v Praze. Přijďte se podívat na náš stánek! Eshop bude v tuto dobu normálně fungovat, ale zásilky (kromě software) a odpovědi na vaše dotazy mohou být odeslané se spožděním. Děkujeme za pochopení.

IVRPA, Mezinárodní Asociace VR Fotografie si vás dovoluje pozvat na 10. výroční konferenci 360° VR fotografie. Ve dnech 1.-4. června 2015 se Praha stane hlavním světovým městem virtuální reality, 360° panoramatické fotografie a 360° videa!
Výstava bude otevřená pro veřejnost od 1. do 3. června 2015 od 12:00 do 17:00. Ve stejné době můžete navštívit stánek Nodal Ninja a koupit si zboží se zajímavou slevou.
Pro studenty fotografických škol je k dispozici je omezené množství lístků zdarma pro odpolední vstup na konferenci. Lístky je možné získat od organizátorů.
Lístky na konferenci koupíte zde: http://ivrpa.org/event/prague-2015/

 


Kdo další by o tomto článku měl vědět? Sdílejte← Předchozí článek Následující článek →

Komentáře


  

Mezi naše významné české zákazníky patří desítky institucí, firem a podniků, včetně:
Čeští egyptologové, Univerzita Karlova - Filosofická fakulta, Generální finanční ředitelství, Policie ČR, AutoCont CZ, Národní památkový ústav, Centrum FotoŠkoda, Česká geologická služba, Jazyková škola Břeclav, Muzeum Města ústí nad labem, Střední oděvní škola Vizovice, VUT Brno, ČVUT Praha, Masarykova univerzita, Český rozhlas, Česká televize.


Našemu eshopu věří špičky v oboru 360 VR, včetně:
Willy Kaemena, Stijn Algoet, Florian Frey, Alexandr Reznik, Jann Lipka, Florian Knorn, Michael Kolchesky, Jürgen Schrader, Zeljko Soletic, Susanne Reddig, Klaus Reinfeld, ... a tisíce dalších fotografů jako jste vy.