Menu
Košík

Sleva na Nodal Ninja zboží pro účastníky IVRPA konference v Praze

Publikováno

 

Plánujeme aktivní prodejní účast na IVRPA konferenci panoramatické fotografie, 360° videa a virtuální reality, která se letos koná v Praze od 1. do 4. června 2015. Bude to velké! Účast přislíbili Google, Robert Scoble, AirPano a stovky dalších profesionálů z oboru. Pro zákazníky budeme mít nachystaný stánek s Nodal Ninja zbožím a 10% slevu na zboží. Pokud si zboží objednáte do 15.5., nabízíme dokonce 15% slevu.

Podmínky získání slevy: 

  • 15% sleva na produky značky Nodal Ninja pro objednávky zaplacené do 15.5.2015 23:59 a vyzvednuté na konferenci (při vyzvednutí požadován doklad o nákupu). Slevový kupón pro uplatnění slevy: PRAGUE2015. (tato nabídka skončila 15.5.)
  • 10% sleva bude nabízená na místě pro účastníky konference. Budeme se snažit mít na místě co nejvíc zboží, ale vzhledem k okolnostem nemůžme garantovat jeho množství ani dostupnost , takže vám doporučujeme udělat objednávku dopředu (s větší slevou).

Sledujte oficiální web konference a také náš facebook pro více informací o konferenci.

This announcement in English


Kdo další by o tomto článku měl vědět? Sdílejte← Předchozí článek Následující článek →

Komentáře


  

Mezi naše významné české zákazníky patří desítky institucí, firem a podniků, včetně:
Čeští egyptologové, Univerzita Karlova - Filosofická fakulta, Generální finanční ředitelství, Policie ČR, AutoCont CZ, Národní památkový ústav, Centrum FotoŠkoda, Česká geologická služba, Jazyková škola Břeclav, Muzeum Města ústí nad labem, Střední oděvní škola Vizovice, VUT Brno, ČVUT Praha, Masarykova univerzita, Český rozhlas, Česká televize.


Našemu eshopu věří špičky v oboru 360 VR, včetně:
Willy Kaemena, Stijn Algoet, Florian Frey, Alexandr Reznik, Jann Lipka, Florian Knorn, Michael Kolchesky, Jürgen Schrader, Zeljko Soletic, Susanne Reddig, Klaus Reinfeld, ... a tisíce dalších fotografů jako jste vy.