Menu
Košík

Druhé předvánoční PanoPivo 2014

Publikováno

Druhé předvánoční fotopivo se uskuteční začátkem prosince od 18:00 na zatím neupřesněném místě.

Aktualizováno 1.12:
Datum: 8.12 od 18:00h
Místo: Pracovna na Žižkově (víc informací viz pracovna.cz)

Víc informací se dozvíte tak, že budete sledovat nové články na blogu jakfotit360.cz a nebo jestli chcete, abychom se vám ozvali, až místo bude vybrané, přihlašte se do facebook události a nebo se přihlašte k odběru novinek (odkazy na obojí viz níže).

Plánujeme mít k dispozici místnost, projektor, občestvení a pivo :)

Plánovaný formát

Můžete se těšit opět těšit na zajímavé popovídání o fotkách a virtuálních prohlídkách, na diskuzi o technologiích a novinkách, na probírání fotografických postupů, ukázky fotek a dokončené práce, na sdílení zkušeností a na setkání s lidmi z oboru. 

Co s sebou

Pokud máte zájem ukázat vlastní práci, tak si vemte vlastní notebook s vašimi výtvory, a nebo alespoň dopředu pošlete organizátorům odkazy na web s vaší prací, kterou chcete ukázat. Ukazování vaší vlastní práce není podmínkou účasti, uvítáme i úplné nováčky.

Přednášky

Pokud máte pocit, že máte nějaké zajímavé téma, problém nebo situaci, o kterém byste chtěli 5 až 30 minut povídat nebo ji sdílet, napište nám na panopivo@jakfotit360.cz a my vás po schválení zařadíme do programu. Nemusí to být jen povídání přednáškového typu, klidně můžete mluvit o něčem, s čím si nevíte rady, a dáme hlavy dohromady. Program bude řazený od delších bloků ke kratším.

Jak se přihlásit k účasti na PanoPivu

Pokud byste rádi dorazili, a nebo si to rozmýšláte, dejte nám prosím vědět jednou z následujících možností (a nebo všemi najednou, ať to máte pojištěné :)

Dejte nám taky vědět, jaký termín kolem 8. až 12.12. by vám nejvíc vyhovoval.

Pro inspiraci fotka z minulého ročníku:

image

Interaktivní verze zde.


Kdo další by o tomto článku měl vědět? Sdílejte← Předchozí článek Následující článek →

Komentáře


  

Mezi naše významné české zákazníky patří desítky institucí, firem a podniků, včetně:
Čeští egyptologové, Univerzita Karlova - Filosofická fakulta, Generální finanční ředitelství, Policie ČR, AutoCont CZ, Národní památkový ústav, Centrum FotoŠkoda, Česká geologická služba, Jazyková škola Břeclav, Muzeum Města ústí nad labem, Střední oděvní škola Vizovice, VUT Brno, ČVUT Praha, Masarykova univerzita, Český rozhlas, Česká televize.


Našemu eshopu věří špičky v oboru 360 VR, včetně:
Willy Kaemena, Stijn Algoet, Florian Frey, Alexandr Reznik, Jann Lipka, Florian Knorn, Michael Kolchesky, Jürgen Schrader, Zeljko Soletic, Susanne Reddig, Klaus Reinfeld, ... a tisíce dalších fotografů jako jste vy.