Menu
Košík

Od 1.10. nás najdete na nové adrese na Kubánském námestí

Publikováno

Od 1.10.2014 jsme eshop přestěhovali do nových kanceláří v budově Garden Eleven na Kubánském náměstí. Máme pro vás k dispozici bezplatné parkování 20 minut před budovou (dále 10Kč/hodinu). Nejbližší zastávka MHD je Kubánské náměstí.

Naše nová adresa je

Jak fotit 360
Kubánské náměstí 11
100 00 Praha

Pozor, stále (zatím ještě… :) se jedná o eshop, nikoliv kamennou prodejnu. Osobní schůzky a předání zboží je proto nutné domluvit dopředu objednávkou na eshopu a nebo telefonicky. Rádi vám zboží předvedeme, ukážeme a poradíme s výběrem.

Více informací najdete v sekci Kontakty na eshopu.

PS Co říkáte na tento výhled do zeleně? :)

image


Kdo další by o tomto článku měl vědět? Sdílejte← Předchozí článek Následující článek →

Komentáře


  

Mezi naše významné české zákazníky patří desítky institucí, firem a podniků, včetně:
Čeští egyptologové, Univerzita Karlova - Filosofická fakulta, Generální finanční ředitelství, Policie ČR, AutoCont CZ, Národní památkový ústav, Centrum FotoŠkoda, Česká geologická služba, Jazyková škola Břeclav, Muzeum Města ústí nad labem, Střední oděvní škola Vizovice, VUT Brno, ČVUT Praha, Masarykova univerzita, Český rozhlas, Česká televize.


Našemu eshopu věří špičky v oboru 360 VR, včetně:
Willy Kaemena, Stijn Algoet, Florian Frey, Alexandr Reznik, Jann Lipka, Florian Knorn, Michael Kolchesky, Jürgen Schrader, Zeljko Soletic, Susanne Reddig, Klaus Reinfeld, ... a tisíce dalších fotografů jako jste vy.