Menu
Košík

Toto léto poštovné platíme my - Platí pro ČR i Slovensko

Publikováno

Ceny poštovného jsme snížili tak, že téměř všechny panoramatické hlavy na našem eshopu si můžete nechat doručit po ČR i na Slovensko zdarma. 

Limit pro poštovné zdarma:

 ČR - pro všechny objednávky nad 4000Kč včetně DPH poštovné zdarma
(jinak 48 až 99Kč dle velikosti objednávky)

 

 Slovensko - pro všechny objednávky nad €200 včetně DPH
(jinak €5.95 včetně DPH) 

V ceně není poplatek za dobírku (cca 30Kč), který při platbě předem neplatíte. Poštovné zdarma platí jen pro objednávky pomocí pošty.

Dále nabízíme expresní kurní dopravu do ČR pomocí PPL (doručení do druhého dne po odeslání za 119Kč) a na Slovensko pomocí DPD (doručení za cca 2-4 dny) s cenou €6.95.

Osobní odběry jsou možné kromě Zásilkovy nově také pomocí HeurekaPoint v ČR i na Slovensku za cenu 33Kč včetně DPH a dobírky. Limity zdarma platí i pro osobní odběry.

Více viz sekce Doprava a platba na našem eshopu.


Kdo další by o tomto článku měl vědět? Sdílejte← Předchozí článek Následující článek →

Komentáře


  

Mezi naše významné české zákazníky patří desítky institucí, firem a podniků, včetně:
Čeští egyptologové, Univerzita Karlova - Filosofická fakulta, Generální finanční ředitelství, Policie ČR, AutoCont CZ, Národní památkový ústav, Centrum FotoŠkoda, Česká geologická služba, Jazyková škola Břeclav, Muzeum Města ústí nad labem, Střední oděvní škola Vizovice, VUT Brno, ČVUT Praha, Masarykova univerzita, Český rozhlas, Česká televize.


Našemu eshopu věří špičky v oboru 360 VR, včetně:
Willy Kaemena, Stijn Algoet, Florian Frey, Alexandr Reznik, Jann Lipka, Florian Knorn, Michael Kolchesky, Jürgen Schrader, Zeljko Soletic, Susanne Reddig, Klaus Reinfeld, ... a tisíce dalších fotografů jako jste vy.