Menu
Košík

Nové komunitní diskusní fórum projektu Jak fotit 360° otevřeno

Publikováno

Tímto otevírám nové diskusní fórum projektu Jak fotit 360°, ve kterém se můžete ptát a diskutovat o čemkoliv z oboru panoramatické fotografie. Slibuju si od něj to, že odpovědi na emailové dotazy, které jsem doposud vyřizoval přímo s tazatelem, poslouží i ostatním. Očekávám také přínos samotným tazatelům, kteří se tak dozvědí další názory na řešenou problematiku a to možná i rychleji, než bych stačil odpovědět já sám osobně. Těším se na vaše příspěvky!


Kdo další by o tomto článku měl vědět? Sdílejte← Předchozí článek Následující článek →

Komentáře


  

Mezi naše významné české zákazníky patří desítky institucí, firem a podniků, včetně:
Čeští egyptologové, Univerzita Karlova - Filosofická fakulta, Generální finanční ředitelství, Policie ČR, AutoCont CZ, Národní památkový ústav, Centrum FotoŠkoda, Česká geologická služba, Jazyková škola Břeclav, Muzeum Města ústí nad labem, Střední oděvní škola Vizovice, VUT Brno, ČVUT Praha, Masarykova univerzita, Český rozhlas, Česká televize.


Našemu eshopu věří špičky v oboru 360 VR, včetně:
Willy Kaemena, Stijn Algoet, Florian Frey, Alexandr Reznik, Jann Lipka, Florian Knorn, Michael Kolchesky, Jürgen Schrader, Zeljko Soletic, Susanne Reddig, Klaus Reinfeld, ... a tisíce dalších fotografů jako jste vy.