Menu
Košík

Zvýraznení cen s DPH na eshopu

Publikováno

Udělal jsem si analýzu objednávek na konci prvního čtvrtletí roku 2013 a zjistil jsem, že většina zákazníků našeho eshopu byli neplátci DPH. Ne drtivá většina, ale většina. 

Rozhodl jsem se tedy přepnout zvýraznění cen, abychom na eshopu vyšli všříc větší skupině zákazníků. Dříve jsme zvýrazňovali cenu bez DPH a nyní zobrazujeme tučněji a velkým písmem cenu s DPH, a zároveň tam samozřejmě zůstává i cena bez DPH menším písmem, důležitá pro plátce a pro náš finanční úřad :)

Ceny ani způsob účtování a nakupování se nemění. Věřím, že tato drobná změna vás potěší a přispěje k větší transparentnosti nákupu.

- Honza Vršinský

Ukázka nového zvýraznění cen:

image


Kdo další by o tomto článku měl vědět? Sdílejte← Předchozí článek Následující článek →

Komentáře


  

Mezi naše významné české zákazníky patří desítky institucí, firem a podniků, včetně:
Čeští egyptologové, Univerzita Karlova - Filosofická fakulta, Generální finanční ředitelství, Policie ČR, AutoCont CZ, Národní památkový ústav, Centrum FotoŠkoda, Česká geologická služba, Jazyková škola Břeclav, Muzeum Města ústí nad labem, Střední oděvní škola Vizovice, VUT Brno, ČVUT Praha, Masarykova univerzita, Český rozhlas, Česká televize.


Našemu eshopu věří špičky v oboru 360 VR, včetně:
Willy Kaemena, Stijn Algoet, Florian Frey, Alexandr Reznik, Jann Lipka, Florian Knorn, Michael Kolchesky, Jürgen Schrader, Zeljko Soletic, Susanne Reddig, Klaus Reinfeld, ... a tisíce dalších fotografů jako jste vy.