Menu
Košík

Nová 360° panoramatická videokamera Freedom360 složená z GoPro kamer

Publikováno

Před několika dny byl po měsících vývoje spuštěn web nové 360° panoramatické kamerky Freedom360. Jedná se o držák a elektroniku pro šest GoPro kamer silver nebo black. Díky tomu umí zařízení nahrávat plně sférické (360°x180°) video bez viditelné díry dole v obraze.

Mrkněte na ukázkové video (kliknutím na fotku se otevře článek, ve kterém znovu klikněte na fotku pro přehrání 360° videa):

 

Gratuluji autorům, kterými jsou Joergen Geerds, fotograf, umělec, vynálezce a kurátor výstav, Dr. Ulrike Futschik, (a pomáhal jim také Ignacio Ferrando Margeli a Matthias Taugwalder), k tomuto počinu.

images ©freedom360.us

PS Jedná se o nadšenou zprávu o zajímavé novince. Nemám s výrobcem nic společného, nedostal jsem peníze za zveřejnění, ani kamerku neprodávám. -Honza V.


Kdo další by o tomto článku měl vědět? Sdílejte← Předchozí článek Následující článek →

Komentáře


  

Mezi naše významné české zákazníky patří desítky institucí, firem a podniků, včetně:
Čeští egyptologové, Univerzita Karlova - Filosofická fakulta, Generální finanční ředitelství, Policie ČR, AutoCont CZ, Národní památkový ústav, Centrum FotoŠkoda, Česká geologická služba, Jazyková škola Břeclav, Muzeum Města ústí nad labem, Střední oděvní škola Vizovice, VUT Brno, ČVUT Praha, Masarykova univerzita, Český rozhlas, Česká televize.


Našemu eshopu věří špičky v oboru 360 VR, včetně:
Willy Kaemena, Stijn Algoet, Florian Frey, Alexandr Reznik, Jann Lipka, Florian Knorn, Michael Kolchesky, Jürgen Schrader, Zeljko Soletic, Susanne Reddig, Klaus Reinfeld, ... a tisíce dalších fotografů jako jste vy.