Menu
Košík

Pozastavení prodeje objektivů

Publikováno

Prodej objektivů na našem eshopu byl k 26.3.2013 dočasně pozastaven, abychom se mohli plně věnovat rozvoji prodeje našich klíčových produktům z oblasti panoramatické fotografie a virtuálních prohlídek.

Jedná se o dočasné rozhodnutí na prozatím předem nespecifikovanou dobu.

Byli jsme mile překvapeni vaším zájmem a velmi si vážíme vašich proběhlých nákupů, avšak nedokázali jsme konkurovat superlevným nabídkám na českém internetu při zachování kvality prodeje, ze které nehodláme slevit. K doprodeji nyní nabízíme poslední kusy ze skladu za akční cenu a nyní se budeme naplno věnovat prodeji panoramatických hlav, teleskopických tyčí, softwaru a těšit se můžete na plno novinek.

Záruka a servis: Pokud jste u nás objektiv již dříve zakoupili, tak záruka samozřejmě stále platí a platit bude. Objektivy jsme nakupovali od místních zastoupení jednotlivých značek a nebo jsme přímo sami oficiálními prodejci dané značky. Nehrozí vám tak žádné potíže s případným vyřízením reklamace nebo vrácením peněz. Na zboží poskytujeme plnou záruku 24 měsíců nebo více (dle typu značky). V případě jakýchkoliv problémů se neváhejte obrátit na nás nebo pokud to pro vás bude lepší, tak na autorizovaný servis dané značky.

Již dnes se můžete těšit na novinky v našem sortimentu, na které díky tomuto rozhodnutí budeme mít víc času, nechte se prozatím překvapit :)


Kdo další by o tomto článku měl vědět? Sdílejte← Předchozí článek Následující článek →

Komentáře


  
Mezi naše významné české zákazníky patří desítky institucí, firem a podniků, včetně:
Čeští egyptologové, Univerzita Karlova - Filosofická fakulta, Generální finanční ředitelství, Policie ČR, AutoCont CZ, Národní památkový ústav, Centrum FotoŠkoda, Česká geologická služba, Jazyková škola Břeclav, Muzeum Města ústí nad labem, Střední oděvní škola Vizovice, VUT Brno, ČVUT Praha, Masarykova univerzita, Český rozhlas, Česká televize.


Našemu eshopu věří špičky v oboru 360 VR, včetně:
Willy Kaemena, Stijn Algoet, Florian Frey, Alexandr Reznik, Jann Lipka, Florian Knorn, Michael Kolchesky, Jürgen Schrader, Zeljko Soletic, Susanne Reddig, Klaus Reinfeld, ... a tisíce dalších fotografů jako jste vy.