Menu
Košík

Pozastavení prodeje objektivů

Publikováno

Prodej objektivů na našem eshopu byl k 26.3.2013 dočasně pozastaven, abychom se mohli plně věnovat rozvoji prodeje našich klíčových produktům z oblasti panoramatické fotografie a virtuálních prohlídek.

Jedná se o dočasné rozhodnutí na prozatím předem nespecifikovanou dobu.

Byli jsme mile překvapeni vaším zájmem a velmi si vážíme vašich proběhlých nákupů, avšak nedokázali jsme konkurovat superlevným nabídkám na českém internetu při zachování kvality prodeje, ze které nehodláme slevit. K doprodeji nyní nabízíme poslední kusy ze skladu za akční cenu a nyní se budeme naplno věnovat prodeji panoramatických hlav, teleskopických tyčí, softwaru a těšit se můžete na plno novinek.

Záruka a servis: Pokud jste u nás objektiv již dříve zakoupili, tak záruka samozřejmě stále platí a platit bude. Objektivy jsme nakupovali od místních zastoupení jednotlivých značek a nebo jsme přímo sami oficiálními prodejci dané značky. Nehrozí vám tak žádné potíže s případným vyřízením reklamace nebo vrácením peněz. Na zboží poskytujeme plnou záruku 24 měsíců nebo více (dle typu značky). V případě jakýchkoliv problémů se neváhejte obrátit na nás nebo pokud to pro vás bude lepší, tak na autorizovaný servis dané značky.

Již dnes se můžete těšit na novinky v našem sortimentu, na které díky tomuto rozhodnutí budeme mít víc času, nechte se prozatím překvapit :)


Kdo další by o tomto článku měl vědět? Sdílejte← Předchozí článek Následující článek →

Komentáře


  
Našemu eshopu věří špičky v oboru 360 VR, včetně:
Stijn Algoet
Florian Frey
Alexandr Reznik
Jann Lipka
Florian Knorn
Michael Kolchesky
Jürgen Schrader
Zeljko Soletic
Susanne Reddig
Klaus Reinfeld
... a tisíce dalších fotografů jako jste vy.