Menu
Košík

Eshop s panoramatickými udělátky už čeká na vaše objednávky

Publikováno

Po dlouhých týdnech příprav jsem spustil eshop panoramatického vybavení. Mám z něj opravdu velkou radost, protože hasí to, co mě samotného pálilo: Že v ČR nebyl eshop, kde by bylo k dostání kompletní pano vybavení jako jsou panoramatické hlavy, software, kurzy, objektivy, různá udělátka a příslušenství.

 

image

Eshop už je rozjetý a lze na něm objednávat. Je na něm zatím jen minimum zboží, další bude přibývat každým novým týdnem. Nechtěl už jsem čekat s oficiálním spuštěním. Pokud vám něco chybí, neváhejte si napsat!

Za všechno zboží dám ruku do ohně a osobně ho vyzkouším, než ho dám do nabídky, ale není problém ani objednat něco ad-hoc, pokud máte konkrétní požadavky

- Platba v Kč, český daňový doklad

- Mám oficiální dohody s dodavateli, platí záruka, licence na software jsou vygenerované přímo výrobcem, atd.

Protože je to můj první eshop, který jsem kdy provozoval, budu rád za jakoukoliv zpětnou vazbu. Máte problém s cenou? Něco je nepřesně? Něco chybí? Pomozte mi udělat eshop lepší pro vás i pro ostatní.

Ať vám eshop slouží!


Kdo další by o tomto článku měl vědět? Sdílejte← Předchozí článek Následující článek →

Komentáře


  

Mezi naše významné české zákazníky patří desítky institucí, firem a podniků, včetně:
Čeští egyptologové, Univerzita Karlova - Filosofická fakulta, Generální finanční ředitelství, Policie ČR, AutoCont CZ, Národní památkový ústav, Centrum FotoŠkoda, Česká geologická služba, Jazyková škola Břeclav, Muzeum Města ústí nad labem, Střední oděvní škola Vizovice, VUT Brno, ČVUT Praha, Masarykova univerzita, Český rozhlas, Česká televize.


Našemu eshopu věří špičky v oboru 360 VR, včetně:
Willy Kaemena, Stijn Algoet, Florian Frey, Alexandr Reznik, Jann Lipka, Florian Knorn, Michael Kolchesky, Jürgen Schrader, Zeljko Soletic, Susanne Reddig, Klaus Reinfeld, ... a tisíce dalších fotografů jako jste vy.