Menu
Košík

Změny na blogu, Facebooku, Google+ a Twitteru, aneb kde od 10.5.2012 najít novinky ze světa Jak fotit 360°

Publikováno

Vážení příznivci Jak fotit 360°!

Počínaje 10.5.2012 přesouvám publikování novinek z tohoto blogu a také z jeho facebookových stránkek na

Jedná se o zajímavé články o focení, panoramatických fotografiích, fotoprocházkách, mé nejnovější fotky a novinky ze světa Jak fotit 360°.

Zde na jakfotit360.cz budu publikovat už “jen” návody na focení panoramatických fotografií tak, abych dodržel tématičnost tohoto webu. A protože frekvence vydávání nových článků nebude velká, doporučuju vám přihlásit se k odběru novinek e-mailem, neunikne vám tak žádný nový článek na jakfotit360.cz.

Méně je někdy více. 

Dříve jsem měl pro každou svoji aktivitu (fotoprochazky, panoreporter.cz, jakfotit360.cz, osobní blog, kurzy focení, atd.) samostatný kanál. Bylo jich moc a nemohl jsem se jim věnovat správně a dostatečně. 

Používání jen jednoho profilu mi umožní zaměřit pozornost tam, kam je potřeba. Veškeré konverzace budu monitorovat jen tam. Zdá se to možná pro někoho nelogické, toto je přece stránka jakfotit360.cz, ale mám to dobře spočítané. 

Jaké z toho plynou výhody pro vás
  • Můžete sledovat jen jeden profil. Doposud jsem pro své různé aktivity měl různé profily. 
  • Nic vám neunikne. Dřív jsem nikdy jsem nevěděl, zda mám zajímavé novinky posílat na všechny kanály a nebo jen na některé. Způsobovalo, že pokud jste nesledovali všechno, často vám něco uniklo. 
  • Nebudete vidět to samé dvakrát. Pokud jste sledovali všechny mé kanály, někdy jste viděli to samé 2x nebo i víckrát. Teď se to zjednoduší a duplicity odpadnou.

Původní twitter, google+ i facebook profily pro Jak fotit 360° zůstanou aktivní a v budoucnu se k nim určitě vrátím.

S úctou
Jan Vršinský
- Zakladatel jakfotit360.cz


Kdo další by o tomto článku měl vědět? Sdílejte← Předchozí článek Následující článek →

Komentáře


  

Mezi naše významné české zákazníky patří desítky institucí, firem a podniků, včetně:
Čeští egyptologové, Univerzita Karlova - Filosofická fakulta, Generální finanční ředitelství, Policie ČR, AutoCont CZ, Národní památkový ústav, Centrum FotoŠkoda, Česká geologická služba, Jazyková škola Břeclav, Muzeum Města ústí nad labem, Střední oděvní škola Vizovice, VUT Brno, ČVUT Praha, Masarykova univerzita, Český rozhlas, Česká televize.


Našemu eshopu věří špičky v oboru 360 VR, včetně:
Willy Kaemena, Stijn Algoet, Florian Frey, Alexandr Reznik, Jann Lipka, Florian Knorn, Michael Kolchesky, Jürgen Schrader, Zeljko Soletic, Susanne Reddig, Klaus Reinfeld, ... a tisíce dalších fotografů jako jste vy.