Menu
Košík

Novinka: Sobotní foto procházky od teď zcela zdarma

Publikováno

Fotíte? Připojte se k novým sobotním foto procházkám Prahou. Ve skupině fotografů - nadšenců vyrážíme do ulic Prahy, abychom si společně zafotili - nejen panoramaticky.

Od dubna mám pro vás velkou novinu. Pravidelné foto procházky, které jsem dříve pořádal exkluzivně pro účastníky mých kurzů, budou teď už zcela zdarma! Navíc budou tématicky řešené tak, aby na mě mohl přijít kdokoliv a přidat se k naší skupině fotografů a společně si s námi zafotit. Vítáni jsou začátečníci, profesionálové i jejich rodiny. Není nutné cokoliv znát. Stačí, když budete mít chuť fotit! :)

Jak to celé bude fungovat? 

Sobotní 360° panoramatické kurzyjsem přesunul z ODpoledne na DOpoledne. Začínat tedy budeme v 10:00 samotným kurzem, ve kterém si projdeme jak praktické focení s vaším vybavením, tak i skládání fotek a publikování na interenetu. Bude čas i na ukázkové složení vašich vlastních fotek. Následovat bude společný oběd, po kterém vyrazíme do ulic a vy začnete fotit pod dohledem instruktora.

Ve 14 hodin plynule dojde ke spojení probíhajícího kurzu s novou foto procházkou. Na ni už může přijít kdokoliv a zdarma. Během této procházky se budu starat o své ovečky z dopoledního kurzu tak, aby to co nejméně narušilo volnou atmosféru skupiny. 

Pokud vás tedy zajímá fotografování, je fotoprocházka ideální šancí, jak se potkat s lidmi, kteří smýšlí jako vy. Foto procházky nejsou tématicky omezené jen na panoramatické focení a přijít tudíž může úplně jakýkoliv fotograf.

Přijdete na foto procházku? Další termín je již tuto sobotu 7.4. od 14:00 a sraz je ve vestibulu metra Malostranská, nahoře na úrovni chodníku. Dejte mi vědět, pokud dorazíte, ať vím, že na vás máme čekat. Svoji účast můžete potvrdit také na Facebooku. Více informací na stránce foto procházky.


Kdo další by o tomto článku měl vědět? Sdílejte← Předchozí článek Následující článek →

Komentáře


  

Mezi naše významné české zákazníky patří desítky institucí, firem a podniků, včetně:
Čeští egyptologové, Univerzita Karlova - Filosofická fakulta, Generální finanční ředitelství, Policie ČR, AutoCont CZ, Národní památkový ústav, Centrum FotoŠkoda, Česká geologická služba, Jazyková škola Břeclav, Muzeum Města ústí nad labem, Střední oděvní škola Vizovice, VUT Brno, ČVUT Praha, Masarykova univerzita, Český rozhlas, Česká televize.


Našemu eshopu věří špičky v oboru 360 VR, včetně:
Willy Kaemena, Stijn Algoet, Florian Frey, Alexandr Reznik, Jann Lipka, Florian Knorn, Michael Kolchesky, Jürgen Schrader, Zeljko Soletic, Susanne Reddig, Klaus Reinfeld, ... a tisíce dalších fotografů jako jste vy.