Menu
Košík

Vytvářejte jednoduše 360° fotky a virtuální prohlídky pomocí Panomonkey

Publikováno

Panomonkey je online služba, která vám z vašich překrývajících se fotografií vytvoří 360° fotku. Stačí nahrát vaše fotky a během pár minut se z nich bez jakékoliv práce vytvoří virtuální prohlídka, kterou si můžete stáhnout jako soubor a nebo vystavit na 360Cities. Nepotřebujete žádné speciální vybavení, fotky můžete fotit úplně čímkoliv. Jediné, co je potřeba, je fotit fotky, které se překrývají a se zbytkem už si Panomonkey poradí. Služba má ve verzi zdarma omezené rozlišení výsledné fotky a vodoznak.

Podívejte se na promo video k Panomonkey

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=PZufHmkpGsA]

A tady je jedno z instruktážních videí, kde Jeffrey Martin podrobně ukazuje, jak fotit. Více videí s instrukcemi pro různé typy fotoaparátů, fisheye objektivy atd. naleznete v sekci Jak fotit na serveru Panomonkey (anglicky).

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=eICs9FdaRH8]


Kdo další by o tomto článku měl vědět? Sdílejte← Předchozí článek Následující článek →

Komentáře


  

Mezi naše významné české zákazníky patří desítky institucí, firem a podniků, včetně:
Čeští egyptologové, Univerzita Karlova - Filosofická fakulta, Generální finanční ředitelství, Policie ČR, AutoCont CZ, Národní památkový ústav, Centrum FotoŠkoda, Česká geologická služba, Jazyková škola Břeclav, Muzeum Města ústí nad labem, Střední oděvní škola Vizovice, VUT Brno, ČVUT Praha, Masarykova univerzita, Český rozhlas, Česká televize.


Našemu eshopu věří špičky v oboru 360 VR, včetně:
Willy Kaemena, Stijn Algoet, Florian Frey, Alexandr Reznik, Jann Lipka, Florian Knorn, Michael Kolchesky, Jürgen Schrader, Zeljko Soletic, Susanne Reddig, Klaus Reinfeld, ... a tisíce dalších fotografů jako jste vy.