Menu
Košík

Další iPhone aplikace pro 360° fotky – UScapeIt

Publikováno

S mobilními aplikacemi pro vytváření a sdílení panoramtických fotek se roztrhl pytel. Jako další se do rozjetého vlaku snaží naskočit Everyscape se svým UScapeIt. Na rozdíl například od Photosynth tato aplikace neskládá fotky přímo v telefonu, ale nahrává je na server, kde se zpracovávají. Originální je také způsob vytváření fotky: Nahrajete video otáčením kolem dokola a z něj se panoramatická fotka složí. 

Já sám jsem aplikaci vyzkoušel včera a výsledek mě poměrně zklamal. U nahrávání videem totiž není tak úplně jasné, na rozdíl třeba od Photosynth, kterou část výhledu už jste zachytili a kterou ještě ne, takže to je vždy hra o náhodu a štěstí. Navíc, zřejmě díky tomu, že mám iPhone 3GS bez gyroskopu, se výsledná panoramatická fotka vůbec nesložila. Viz ukázka(podotýkám, že jsem se otočil o plných 360 stupňů).

Pokud vás ale 360 fotky baví, tak neváhejte a vyzkoušejte. Pokud máte iPhone 4 s gyroskopem, tak budu rád, když se v kometáři podělíte o své zkušenosti. Na AppStore najdete aplikaci pod názvem “UScapeIt”.


Kdo další by o tomto článku měl vědět? Sdílejte



← Předchozí článek Následující článek →

Komentáře


  




Mezi naše významné české zákazníky patří desítky institucí, firem a podniků, včetně:
Čeští egyptologové, Univerzita Karlova - Filosofická fakulta, Generální finanční ředitelství, Policie ČR, AutoCont CZ, Národní památkový ústav, Centrum FotoŠkoda, Česká geologická služba, Jazyková škola Břeclav, Muzeum Města ústí nad labem, Střední oděvní škola Vizovice, VUT Brno, ČVUT Praha, Masarykova univerzita, Český rozhlas, Česká televize.


Našemu eshopu věří špičky v oboru 360 VR, včetně:
Willy Kaemena, Stijn Algoet, Florian Frey, Alexandr Reznik, Jann Lipka, Florian Knorn, Michael Kolchesky, Jürgen Schrader, Zeljko Soletic, Susanne Reddig, Klaus Reinfeld, ... a tisíce dalších fotografů jako jste vy.