Menu
Košík

PanoSociety.cz Blog: Jak fotit 360

Využijte cashback 1250Kč na Ricoh Theta V do konce prázdnin

Publikováno ,

Využijte Pentax cashback 1250Kč při nákupu 360 kamerky Ricoh Theta V u nás do 31.8.2018 - VÍCE NA STRÁNKÁCH PENTAX.

Přečíst →

Adaptér U5 pro fotoaparáty s excentrickým závitem na NN3 MK3 a NN6

Publikováno ,

V prodeji máme nový adaptér Nodal Ninja U5 pro fotoaparáty s excentrickým stativovým závitem mimo osu objektivu pro použití na panoramatických hlavách Nodal Ninja 3 MK3 a NN6. Mrkněte také na instruktážní video k použití tohoto adaptéru.  

Přečíst →

Rotátor teleskopické tyče s intervalem 90 stupňů nyní k objednání

Publikováno ,

Rodina rotátorů tyčí Nodal Ninja se rozrostla! Kromě tradičních intervalů klikacích mechanismů jako jsou 60, 45, 36 a 30 stupňů, je nyní také k dispozici interval 90 stupňů pro 4 fotky na 360 stupňů. K objednání ihned zde.

Přečíst →

Panoramatická hlava pod 2500Kč včetně dopravy zdarma

Publikováno ,

Sférická hlava NN3 stojí teď míň než 2500Kč, takže vašemu letnímu panoramatickému fotovýletu už nic nebrání. Včetně dopavy zdarma, přenášecího pouzdra, malého dárku k objednávce a možnosti do 30 dnů zdarma vrátit. Ať vaše fotky změní svět! 

Přečíst →

Zahajujeme prodej nové Nodal Ninja 3 NN3 MK3

Publikováno ,

Představujeme novou Nodal Ninja 3 MK3. Vývoj NN3 má za sebou dvanáctiletou historii s počátkem v roce 2005, kdy byla představena NN1, až po nejnovější generaci Nodal Ninja 3 MK3 v roce 2017. Jedná se o malou, lehkou, elegantní a "sexy" panoramatickou hlavu. Stejně jako Nodal Ninja 6, tak také MK3 je kompatibilní s chystanými motorickými rotátory, které s hlavou budou umět otáčet podél obou os. Nyní je k dispozici velmi omezené množství hlav MK3 přímo z továrny. Objednat Nodal Ninja 3 NN3 MK3  

Přečíst →  

Mezi naše významné české zákazníky patří desítky institucí, firem a podniků, včetně:
Čeští egyptologové, Univerzita Karlova - Filosofická fakulta, Generální finanční ředitelství, Policie ČR, AutoCont CZ, Národní památkový ústav, Centrum FotoŠkoda, Česká geologická služba, Jazyková škola Břeclav, Muzeum Města ústí nad labem, Střední oděvní škola Vizovice, VUT Brno, ČVUT Praha, Masarykova univerzita, Český rozhlas, Česká televize.


Našemu eshopu věří špičky v oboru 360 VR, včetně:
Willy Kaemena, Stijn Algoet, Florian Frey, Alexandr Reznik, Jann Lipka, Florian Knorn, Michael Kolchesky, Jürgen Schrader, Zeljko Soletic, Susanne Reddig, Klaus Reinfeld, ... a tisíce dalších fotografů jako jste vy.