Menu
Košík

PanoSociety.cz Blog: Jak fotit 360

Nový produkt: Univerzální na míru ručně dělaná zarážka pro nastavení neparalaxního bodu u jakéhokoliv Nodal Ninja kroužku na objektiv

Publikováno ,

Představujeme novou Univerzální na míru ručně dělanou zarážku pro nastavení neparalaxního bodu u jakéhokoliv Nodal Ninja kroužku na objektiv.  Řekněme, že máte kroužek na objektiv Nodal Ninja. Pokaždé, když ho připevňujete na Vaši panoramatickou hlavu, musíte si ověřit, že posun ve svorce je správný vzhledem k nastavení neparalaxního bodu. S touto zarážkou už to kontrolovat nemusíte! Tato zarážka se vloží do spodní díry patice kroužku na objektiv a využije tak bezpečnostní knoflík na vaší hlavě R1/R10/R20 a nakalibruje tak neparalaxní bod za vás a automaticky pokaždé, když kroužek na hlavu upevňujete. Tyto zarážky jsou s hrdostí vyráběné v našich kancelářích v...

Přečíst →

Nodal Ninja 6 tip: Páka pro aktivaci klikacího mechanismu horního rotátoru

Publikováno ,

Nodal Ninja 6 tip: Horní rotátor u Nodal Ninja 6 má aktivní aretaci každého 7.5 stupně. Aretace může být vypnuta posunem této páky. Po vypnutí si hlavu můžete nastavit do libovolného úhlu.

Přečíst →

Nově přidáno na eshop: Nodal Ninja pravoúhlá arca dvojsvorka

Publikováno ,

Tato Nodal Ninja pravoúhlá dvojsvorka (odkaz do eshopu) umožňuje posunování příslušenství po Arca kolejnicích. Kompatibilní s Nodal Ninja NN6 a kolejnicemi řady Nodal Ninja Ultimate M.

Přečíst →

Akce prodloužena do konce února: Zimní slevy panoramatických hlav Nodal Ninja Ultimate M a teleskopických tyčí

Publikováno ,

Akce pro velký zájem prodloužena až do konce února 2017! Zlevňujeme panoramatické hlavy Nodal Ninja Ultimate M a teleskopické tyče Nodal Ninja / Fanotec. Pro získání slevy 15% použijte slevový kód ZIMA během objednávky. Limit 1 kus na zákazníka. Akce končí na konci února 2017, tak pospěšte na https://panosociety.cz (slevový kód platí také pro https://panosociety.sk).

Přečíst →

Zimní slevy panoramatických hlav Nodal Ninja Ultimate M a teleskopických tyčí

Publikováno ,

Počínaje dneškem až do konce ledna 2017 pro vás zlevňujeme panoramatické hlavy Nodal Ninja Ultimate M a teleskopické tyče Nodal Ninja / Fanotec. Pro získání slevy 15% použijte slevový kód ZIMA během objednávky. Limit 1 kus na zákazníka. Akce končí na konci ledna 2017, tak pospěšte na https://panosociety.cz (slevový kód platí také pro https://panosociety.sk).

Přečíst →